Kadzidło Palo Santo

Kadzidło Palo Santo

Kod produktu:Bursera Graveolens
Dostępność:W magazynie
  • 7.00 PLN

dostępne opcje

Palo Santo oznacza dosłownie Święte Drzewo.  Od czasów starożytnych wykorzystywane jest do oczyszczeń duchowych. Pochodzi z Ameryki Południowej zwłaszcza z lasów tropikalnych Peru.
Drzewo to bardzo często zrzuca gałęzie i to one są zbierane z ziemi i palone, zaś samo drzewo nigdy nie zostaje niszczone.
Palenie PALO SANTO działa na poziomie duchowym i fizycznym.  Dym i zapach palo santo pozwala na otwarcie umysłu, eliminuje z miejsca stagnację i odblokowuje, przynosi spokój i oczyszczenie.
Nazwa Botaniczna: Bursera Graveolens 

Niezwykłe drewno Palo Santo posiada szereg cudownych właściwości. Kto raz pozna jego zapach, zawsze już będzie go rozpoznawał. Osoby wychowane w tradycji Chrześcijańskiej prawdopodobnie odczują jego aromat jako znajomy.

Jeden kawałek Palo Santo (7-15 g) starcza na długo. Aby użyć drewienka w tradycyjny sposób czyli jako kadzidła należy je podpalić i po chwili (30-60 sekund) zdmuchnąć płomień. Użyj ceramicznej miseczki, spodka aby odłożyć swoje kadzidło.  Przez krótką chwilę Palo Santo będzie bardzo przyjemnie dymić. Jego aromat potrafi wypełnić duże wnętrze, jednak nie pozostawia uczucia duszności czy dymu jako takiego.

Zapraszam do zapoznania się z historią Palo Santo i jego właściwościami w artykule www.odkrywamyzakryte.com

Posiadamy też piękne talerzyki-podstawki pod Palo Santo wykonywanie ręcznie z gliny. Zobacz je tutaj

Zobaczcie informacje na temat palenia Palo Santo na naszym blogu - GOOD MOOD blog: Jak używać Palo SantoTagi: duchowość, nastrój, zmysły