Czym właściwie jest Palo Santo i kiedy należy go używać?

Czym właściwie jest Palo Santo i kiedy należy go używać?

Czym właściwie jest Palo Santo i kiedy należy go używać?

25/05/2018

Palo Santo to mistyczne drzewo, które rośnie na wybrzeżu Ameryki Południowej i jest związane z kadzidełkami, mirrą i kopalem. W języku hiszpańskim nazwa dosłownie oznacza "Holy Wood". Jest częścią rodziny cytrusów i ma słodkie nuty sosny, mięty i cytryny.Palo Santo cieszy się dużą popularnością ze względu na swoje energetyczne właściwości oczyszczające i lecznicze, podobne do szałwi i cedru. Jest to silne lekarstwo, które zostało spopularyzowane ze względu na swoją niebiańską obecność w utrzymywaniu energii w uziemieniu i jasności. Tworzy przyjemny, świeży dym, który działa dobrze w utrzymywaniu komarów i innych owadów latających, co jest jednym z podstawowych zastosowań dla ludzi żyjących w Ekwadorze i Peru. Zapewnia on upliftingowy zapach, który podnosi twoją wibrację w ramach przygotowań do medytacji i pozwala na głębsze połączenie ze Źródłem całego stworzenia. Mówi się również, że Palo Santo zwiększa kreatywność i przynosi szczęście tym, którzy są otwarci na jego magię.


Palo Santo jest tradycyjnie stosowany w łagodzeniu przeziębienia, objawów grypy, stresu, astmy, bólów głowy, lęków, depresji, stanów zapalnych, bólu emocjonalnego i innych. Ten olejek eteryczny doskonale nadaje się do aromaterapii i może być również używany podczas masażu, aby pomóc w gojeniu.


Doskonały do ​​uspokojenia układu odpornościowego i nerwowego w celu szybszego powrotu do zdrowia. W postaci olejku eterycznego działa dobrze na ból fizyczny i stany zapalne zawierające wysokie poziomy D-limonenu i monotropenów, które są przydatne w objawach raka.


Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany rytuałami oczyszczania, nadal możesz chcieć trzymać kijek z Palo Santo pod ręką. Jego dym i olejki stanowią naturalną alternatywę dla środków odstraszających owady. I tak na poważnie to kto nie odczuwa wzrostu negatywnej energii podczas jedzenia żywcem przez komary?


Spalanie Palo Santo pachnie fantastyczniei jest prawie zdecydowanie tańsze niż świeca zapachowa. Niezależnie od tego, dlaczego go używasz, jesteśmy pewni, że Twój dom będzie dzięki niemu lepszy. Dlatego mamy Palo Santo w swojej stałej ofercie w sklepie. Zapraszamy tutaj PALO SANTO.
źródła z którego korzystałam do napisania tekstu:

https://sacredwoodessence.com/benefits/

https://www.refinery29.com/2017/01/138228/palo-santo-uses-holy-wood-spirituality


Add Comment