Palo Santo z miseczką NIEBO

Palo Santo z miseczką NIEBO

TwórcyProjectorium
Kod produktu:Zestaw
Dostępność:W magazynie
  • 32.00 PLN

Zestaw ceramiczna miseczka wykonana ręcznie przez Kamilę Bilik z Projectorium + 3 sztuki świętego drewna Palo Santo.

Ceramiczna miseczka o średnicy 7,5 cm wykonana została specjalnie z intencją stworzenia kadzielniczki pod kadzidło Palo Santo, pod tealight, świecę. Ten talerzyk jest absolutnie unikatowy i niepowtarzalny, jego organiczna forma daje uczucie obcowania z naturą w czystej formie. Stanowi doskonałą dekorację do każdego wnętrza. Całe zostało pokryte matowym szkliwem w kolorze niebieskim, jednak odcień tej niebieskości przypomina raczej niebo nad niebem - to które widać gdy spojrzysz w górę z okien samolotu, ponad chmurami... To które przywodzi na myśl niezmierzony kosmos i nieskończoność.

Palo Santo oznacza dosłownie Święte Drzewo.  Od czasów starożytnych wykorzystywane jest do oczyszczeń duchowych. Pochodzi z Ameryki Południowej zwłaszcza z lasów tropikalnych Peru.
Drzewo to bardzo często zrzuca gałęzie i to one są zbierane z ziemi i palone, zaś samo drzewo nigdy nie zostaje niszczone.
Palenie PALO SANTO działa na poziomie duchowym i fizycznym.  Dym i zapach palo santo pozwala na otwarcie umysłu, eliminuje z miejsca stagnację i odblokowuje, przynosi spokój i oczyszczenie. Więcej na ten temat możesz przeczytać na naszym blogu - o tutaj.Tagi: kadzidło, zmysły, ceramika, miseczka, handmade