Zastrzyk Energii świeca sojowa

Zastrzyk Energii świeca sojowa

TwórcyMoon Lights Soy Candles
Kod produktu:120 Ml
Dostępność:W magazynie
  • 45.00 PLN

Przepiękna kompozycja naturalnego wosku sojowego i najlepszej jakości olejków eterycznych o cytrusowym, energetycznym, odświeżającym zapachu. Ta świeca odgania chmury, dodaje lekkości umysłu. Na ten efekt składają się naturalne olejki limonki, imbiru, cytryny i trawy cytrynowej. 

Świeca została zrobiona ręcznie z miłością przez alchemiczkę Magdę - Moon Lights Soy Candle po to by dodać Wam energii i poprawić samopoczucie.

Dlaczego warto wybrać świece sojowe?

W przeciwieństwie do zwykłych, parafinowych (które otrzymuje się z... ropy naftowej) świece sojowe nie kopcą i nie wydzielają szkodliwych substancji. Ich bawełniane knoty nie zawierają związków ołowiu. Palą się bardzo długo tj. 20-25 godzin! Możesz je bezpiecznie stosować w celach aromaterapeutycznych i rozkoszować się magią płomienia i zapachu naturalnej świecy.

Świece Moon Lights Soy Candles zostały przez nas wybrane spośród kilku firm robiących takie świece. Aromatyzują duże przestrzenie jednocześnie nie narzucając się zapachem. Pięknie i do końca się wypalają. Każdy element świecy jest wykonany z niezwykłą dbałością.

Pojemność 120 ml.

Po zużyciu pojemnik po świecy można użyć i wykorzystać na wiele sposobów.

Tagi: zmysły, naturalne świece, dla domu