O nas


Jesteśmy małą rodzinną firmą, na którą składają się dwie osoby - Zuzia i Dawid. Jesteśmy małżeństwem, dobraną parą, rodzicami, miłośnikami natury, marzycielami. Z naszych wspólnych pasji do piękna, sztuki, zdrowego jedzenia, świadomego życia, dobrego handmade'u stworzyliśmy Pracownię, którą nazwaliśmy Pracownią Smoków. Mamy bowiem na nazwisko "Smok"! :) W Pracowni Smoków, jak widzicie i jak możecie sobie wyobrazić dzieje się wiele niezwykłych rzeczy, ale to co jest dla nas najważniejsze to dbałość wykonania, jakość produktu, jego ponadczasowość. 

Dawid jest stolarzem z kilkunastuletnim stażem w zawodzie. Zna się na rzeczy. Potrafi wykonać z drewna każdą rzecz. Do tego zawsze widzi i dopracowuje szczegóły. W zakurzonym kawałku drewna dostrzega potencjał i potrafi wyobrazić sobie rzeczy, które jeszcze nie powstały. Jest serdeczny, spokojny, opanowany. Jest wspaniałym tatą i mężem, ostoją naszej Smoczej rodziny. To on pięknie opakowuje Wasze przesyłki, rzeźbi talerzyki zwierzątka i toczy misy oraz piękne patery. W wolnych chwilach warzy domowy browar, jeździ na rowerze w stylu MTB i.... zajmuje się stolarstwem :) !

Zuzia jest z wykształcenia i zamiłowania filozofem i nauczycielem jogi. Ukończyła też studia podyplomowe "Wnętrza i design" oraz liceum plastyczne. Z pasją oddaje się fotografowaniu i opisaniu tego, co stworzy Dawid. Prowadzi dla Was także profil Pracowni Smoków na Instagramie, Fanpage na Facebooku oraz tą stronę. Pisze do Was maile, wiadomości i odpowiada na nie. Ma z tego sporą frajdę :) Oprócz tego stara się by nasza Smocza rodzina żyła w ładzie (uwielbia czysty dom :)) i by małe Smoczątka miały frajdę z wzrastania i uczenia się świata. W wolnych chwilach uwielbia malować (oleje, akryl, akwarela), praktykować jogę oraz jej nauczać, robić na drutach, czytać książki, oglądać Instagram.


Dziękujemy Wam za każdy zakup w naszym Internetowym Sklepie, za każde dobre słowo, za każdą wiadomość. Z każdego zamówienia cieszymy się niesamowicie i wciąż nie dowierzamy, że nasze marzenie o Pracowni spełniło się i trwa oficjalnie od kwietnia 2016 roku! 

PEACE & LOVE

Zuzia i Dawid Smok