O nas


Jesteśmy małżeństwem rękodzielników, miłośników natury i piękna. Tworzymy przedmioty z drewna - uwielbiamy je w każdej postaci i potrafimy wykorzystać jego potencjał do zrealizowania każdego projektu. Jeśli potrzebujesz coś specjalnego - napisz; jeśli szukasz partnera do współpracy B2B - zapraszamy do kontaktu.

Z czasem powstała w nas potrzeba pokazywania również przedmiotów wykonanych ręcznie przez innych twórców i z różnej materii, dlatego oferujemy również m.in unikalną ceramikę czy wyjątkowe świece sojowe.

W życiu codziennym staramy się żyć w zgodzie z naturą, mając za Matkę Ziemię a za Ojca Niebo. Dlatego maksymalnie ograniczamy produkowanie śmieci, promujemy wegański styl życia, a także rozwój osobisty, medytację i jogę. Pragniemy dzielić się tym, co znaleźliśmy najlepszego. Każda z rzeczy, którą znajdziesz w naszym sklepie może posłużyć nie tylko Twoim zmysłom ale i Twojemu wyciszeniu i wewnętrznemu wzrostowi. Zakup każdej z tych rzeczy wiąże się ze wspieraniem polskich twórców, prawdziwych ludzi pełnych pasji.


Dziękujemy Wam za każdy zakup w naszym Internetowym Sklepie, za każde dobre słowo, za każdą wiadomość. Z każdego zamówienia cieszymy się niesamowicie i wciąż nie dowierzamy, że nasze marzenie o Pracowni spełniło się i trwa oficjalnie od kwietnia 2016 roku! 

PEACE & LOVE

Zuzia i Dawid Smok